Witamy wiosnę w Krainie Emocji! - 18.03, godz. 11:00 - 13:00

Dzień otwarty to wyjątkowe święto w przedszkolu Kraina Emocji. Program tego szczególnego dnia przygotowujemy w taki sposób, aby dzieci i rodzice mogli się wspólnie, doskonale bawić, uczyć oraz tworzyć niezapomniane wspomnienia.

To również czas, w trakcie którego rodzice mogą zaznajomić się z programem nauczania i opieki, porozmawiać na temat rozwoju własnego dziecka, osobiście poznać nasz zespół oraz zaznajomić się z naszym lokalem, ogrodem i lokalizacją.

W trakcie marcowej edycji dnia otwartego, wraz z Instytutem Rozwoju Emocji, po raz pierwszy zaplanowaliśmy program mający na celu pokazanie jak rozwijamy u dzieci inteligencję emocjonalną.

Wydarzenie rozpocznie prezentacja dla rodziców pokazująca jak ważną rolę w życiu pełni rozwijanie inteligencji emocjonalnej.

Nasze sale na dwie godziny zamienią się w krainy: rozpoznawania, wyrażania oraz regulowania emocji. Pokażemy Wam gry i zabawy rozwijające poszczególne umiejętności emocjonalne. Będzie coś ciekawego zarówno dla małych, jak i dużych uczestników. :)

Nie zabraknie również pokazowych zajęć Terapii Tańcem i Ruchem, "emocjonalnego" teatrzyku przygotowanego przez nasze nauczycielki oraz niespodzianek, których na razie nie zdradzimy.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 18 marca od godz.11:00 do 13:00.

Wstęp jest wolny po uprzednim zapisie przez wydarzenie na Facebooku lub formularz (obok).


Dzień Otwarty w Krainie Emocji

Agenda Dnia Otwartego

CzasAtrakcja
11:00-11:30Prezentacja dla rodziców (sala fioletowa)
11:30-12:20Prezentacje w salach - gry i zabawy rozwijające poszczególne umiejętności emocjonalne.
12:20-12:40Pokazowa sesja Terapii Tańcem i Ruchem (sala fioletowa)
12:40-13:00Teatr nauczycielek Krainy Emocji "Historia pewnej Księżniczki"