Kim jesteśmy

emocje, kompetencje, szczęście dziecka

Jesteśmy grupą wychowawców, którym zależy na szczęściu dziecka, jego emocjach, samopoczuciu i wrodzonej chęci do nauki.

Pragniemy, aby kilka lat spędzonych w przedszkolu Kraina Emocji, było początkiem drogi dziecka do sukcesu rodzinnego, szkolnego i zawodowego, a także szczęścia, które przyciągnie ono do siebie umiejętnie posługując się własnymi emocjami.

Naszym celem jest wspieranie dziecka na każdym etapie rozwoju, aby mogło odkryć i rozwinąć swoje indywidualne zdolności. Pracując z dzieckiem, „wsłuchujemy“ się w jego emocje i odczytujemy komunikaty, które chce nam przekazać. Dzięki temu możemy dotrzeć do pokładów jego indywidualnych zdolności oraz talentów.

Instytut Rozwoju Emocji (IRE), posiada unikatową wiedzę, metody i narzędzia, które dają zespołowi w przedszkolu oraz rodzicom wytyczne, jak pomóc dziecku rozwinąć inteligencję emocjonalną i tym samym przygotować je do dalszych sukcesów w rozwoju każdej sfer jego życia.

Przyjazna atmosfera

dialog, współpraca, przestrzeń edukacyjna
Najważniejsze są dla nas pozytywne relacje z dzieckiem oraz jego rodzicem. Każdą rodzinę traktujemy indywidualnie, ceniąc sobie jednocześnie otwartość i szczerość naszej wzajemnej relacji.
Dzieciom stworzyliśmy warunki do poznawania świata emocji, sprawnego radzenia sobie z nimi oraz rozwijania indywidualnych zdolności i zainteresowań.
Rodziców z kolei, zachęcamy do aktywnego udziału i towarzyszenia swojemu dziecku w życiu przedszkolnym.
Przedszkole Kraina Emocji mieści się na warszawskim Mokotowie, w lokalu o powierzchni ponad 550 m2, tuż przy samym wjeździe na Osiedle Marina.

Przestrzeń naszej Krainy Emocji składa się z:

  • 5 przestronnych i dobrze nasłonecznionych sal dydaktycznych z wydzielonymi kącikami zainteresowań
  • 5 łazienek dostosowanych do potrzeb dzieci (również niepełnosprawnych)
  • Strefy relaksu
  • Sali zajęć dodatkowych
  • Przestronnej szatni
  • Prywatnego ogrodu
  • Kuchni i zaplecza socjalnego
  • Sekretariatu

Pierwsza rejestracja. Jak zapisać dziecko do grupy?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ