Kim jesteśmy

Zwracamy uwagę na emocje, kompetencje, szczęście dziecka

Jesteśmy grupą wychowawców, którym zależy na szczęściu najmłodszych. Ich emocjach, samopoczuciu i rozwijaniu wrodzonej chęci do nauki. Dlatego dbamy o inteligencję emocjonalną już u dzieci w wieku przedszkolnym.

Prywatne, niepubliczne przedszkole KRAINA EMOCJI to dobry wybór – Warszawa, Mokotów

Pragniemy, aby kilka lat spędzonych w Przedszkolu Kraina Emocji, było początkiem drogi dziecka do sukcesu rodzinnego, szkolnego i zawodowego. Szczęścia, które przyciągnie do siebie, umiejętnie posługując się własnymi emocjami. Naszym celem jest wspieranie dziecka na każdym etapie rozwoju, aby mogło odkryć, a następnie rozwinąć swoje indywidualne zdolności. Pracując z najmłodszymi, wsłuchujemy się w ich emocje, odczytujemy komunikaty, które chcą nam przekazać. Dzięki temu możemy dotrzeć do pokładów ich indywidualnych zdolności oraz talentów. Instytut Rozwoju Emocji (IRE), ma unikatową wiedzę, metody, a także narzędzia, które dają zespołowi w Przedszkolu oraz rodzicom wytyczne, jak pomóc dziecku rozwinąć inteligencję emocjonalną – tym samym przygotować je do dalszych sukcesów w każdej ze sfer jego życia.

Przyjazna atmosfera

Stawiamy na dialog, współpracę, przestrzeń edukacyjną
Najważniejsze są dla nas pozytywne relacje z dzieckiem oraz jego rodzicem. Każdą rodzinę traktujemy indywidualnie, ceniąc sobie jednocześnie otwartość i szczerość płynące ze wzajemnej relacji.
Chcemy być najlepszym przedszkolem – nie tylko w Warszawie, czy na Mokotowie

Dzieciom stworzyliśmy warunki do poznawania świata emocji, sprawnego radzenia sobie z nimi oraz rozwijania indywidualnych zdolności i zainteresowań. Rodziców z kolei, zachęcamy do aktywnego udziału – towarzyszenia swojemu dziecku w życiu przedszkolnym. Przedszkole> Kraina Emocji mieści się na warszawskim Mokotowie w lokalu o powierzchni ponad 550 m2, tuż przy samym wjeździe na Osiedle Marina.

Przestrzeń naszej Krainy Emocji składa się z:

  • 5 przestronnych i dobrze nasłonecznionych sal dydaktycznych z wydzielonymi kącikami zainteresowań,
  • 5 łazienek dostosowanych do potrzeb dzieci (również niepełnosprawnych),
  • strefy relaksu,
  • sali zajęć dodatkowych,
  • przestronnej szatni,
  • prywatnego ogrodu,
  • kuchni i zaplecza socjalnego,
  • sekretariatu.

Pierwsza rejestracja. Jak zapisać dziecko do grupy?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ