Nabór do wszystkich grup wiekowych prowadzony jest cały rok i zależy od dostępności miejsc w danej grupie.

1. Adaptacja

Adaptacja to pierwsze kilka dni, w trakcie których dziecko zapoznaje się z nowym otoczeniem, kolegami, koleżankami oraz nauczycielami. Zalecamy, aby rodzic towarzyszył dziecku w jego pierwszych chwilach w nowym miejscu, stopniowo wydłużając czas pozostawiania dziecka pod opieką personelu przedszkola.
Aby umówić się na adaptację, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez poniższy formularz.

2. Spotkanie

Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem aby umówić się na spotkanie i porozmawiać o Waszym dziecku tak, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować się do jego dołączenia do grona Przedszkolaków Krainy Emocji Przekażemy Państwu również dokumenty rekrutacyjne niezbędne od pozostawienia dziecka w placówce oraz pokażemy nasz lokal oraz ogród.

3. Umowa i opłata wpisowa

Do przystąpienia dziecka do Krainy Emocji niezbędna jest umowa podpisana z przedszkolem oraz wypełnione dokumenty rekrutacyjne. Ostatnim krokiem po Państwa stronie jest dokonanie opłaty wpisowego, która zapewni miejsce Państwa dziecka w przedszkolu. W procesie zapisu dziecka obowiązuje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w rekrutacji ma rodzeństwo dzieci już uczęszczających do Krainy Emocji oraz naszych absolwentów. Ilość miejsc w grupach wiekowych jest oczywiście ograniczona.

Nic nie ryzykujesz! Jeśli Twoje dziecko nie zaadoptuje się w naszym przedszkolu w trakcie pierwszego miesiąca uczęszczania na zajęcia, zwrócimy Ci opłatę wpisową!

Zgłoś chęć zapisu dziecka przez poniższy formularz: