Poznaj nasz zespół – Kraina Emocji na Mokotowie zaprasza!

Rozwój inteligencji emocjonalnej jest możliwy tylko wtedy, gdy przebiega w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. W naszym przedszkolu w Warszawie dba o nią spora grupa wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów – nauczycieli, opiekunów czy psychologów. To właśnie dzięki nim zajęcia dla dzieci są zarówno nauką, jak i zabawą.
Daniel Welfel

Daniel Welfel

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Pasjonat rozwoju osobistego oraz nowoczesnych technologii, doświadczony manager oraz ojciec dwojga dzieci. Uwielbia podejmować ambitne wyzwania i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Kierując placówką poszukuje pasji, talentów oraz poświęcenia dobru dzieci.

Marzena Martyniak

Marzena Martyniak

PSYCHOLOG, INSTYTUT ROZWOJU EMOCJI

Pasjonatka emocji i ich wpływu na życie. Założycielka Instytutu Rozwoju Emocji oraz współwłaścicielka przedszkola Kraina Emocji. Autorka polskiej wersji programu edukacji emocjonalnej i społecznej SEL (Social Emotional Learning), polskiego programu „Inteligencja emocjonalna w przedszkolu” oraz współautorka polskiego narzędzia do badania inteligencji emocjonalnej u dzieci w wieku przedszkolnym. Autorka badań naukowych i artykułów, publikowanych m. in. w Newsweek Psychologia. Swoją pracę opiera na założeniu, że początkiem pracy nad sobą jest poznanie swoich mocnych i s...

Monika Sąpór

Monika Sąpór

Opiekun Malucha

Kocham swoją pracę i podróże. Ukończyłam studia o kierunku opiekuńczo – wychowawczym na UTH w Radomiu. Jestem osobą odpowiedzialną i komunikatywną. W wolnej chwili oddaję się swoim pasjom, do których należy czytanie książek, oglądanie filmów, spotkania z przyjaciółmi, masaże i jazda na rowerze.

Sandra Kubów

Sandra Kubów

Nauczyciel, Oligofrenopedagog, Terapeuta Biofeedback

Uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia. W wolnych chwilach poszerzam swoją wiedzę w zakresie rozwoju mentalnego i coachingu. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego w swojej pracy pedagogicznej kieruję się zasadą podążania za dzieckiem podczas różnych aktywności. Uśmiechy na twarzach maluchów oraz codzienne postępy są dla mnie największą nagrodą!

Agata Bucoń

Agata Bucoń

NAUCZYCIEL

Jestem optymistką posiadającą dużo życiowej energii, którą staram się zarażać swoich podopiecznych. Ponadto jestem osobą kreatywną i twórczą starającą się zamienić naukę w prawdziwą zabawę. Interesuje się malarstwem, szczególnie surrealistycznym i podróżami. Wolne chwilę spędzam w gronie przyjaciół lub z nosem w książce.

Ezgi Aydogan

Ezgi Aydogan

Specjalista terapii tańcem i ruchem

Ukończyłem z wyróżnieniem studia magisterskie w Wielkiej Brytanii z Psychoterapii Tańcem i Ruchem (Dance and Movement Psychotherapy). Mam ponad 2 letnie doświadczenie kliniczne w pracy z młodymi dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi. W mojej praktyce wykorzystuję profil ruchu Kestenberga i analizę ruchu Labana. Praca z dziećmi jest moją pasją, która daje mi niesamowitą satysfakcję i energię.

Karolina Brzozowska

Karolina Brzozowska

Nauczyciel

Pracuję z dziećmi od 9 lat jako wychowawca oraz animator. Swoją karierę zawodową od zawsze wiązałam z pracą z dziećmi. Jestem osobą bardzo energiczną, empatyczną, pogodną i otwartą w związku z czym bardzo łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Jako wychowawca chcę aby moi podopieczni byli świadomi poczucia własnej wartości, samodzielni oraz gotowi stawić czoła porażkom, aby pewnie przemierzać dalsze etapy swojego rozwoju i edukacji.

Ania Baluta

Ania Baluta

Nauczyciel

Już od gimnazjum pracowałam z dziećmi, najpierw jako wolontariusz dzieci niepełnosprawnych, następnie jako druhna zuchów i opiekunka. Od zawsze uważam, że praca z dziećmi jest najbardziej wdzięcznym i sz\czerym zawodem, w którym nie tylko najmłodsi, ale i my – dorośli, rozbudzamy w sobie ciekawość świata, który nas otacza. Ukończyłam studia pedagogiczne, a ponadto interesuję się pedagogiką zdolności, z której ukończyłam studia magisterskie. Polega ona na kierowaniu potencjału twórczego dziecka, które wyróżnia się na tle grupy wybitnymi zdolnościami.

Ewa Jakowiak

Ewa Jakowiak

OFFICE ASSISTANT

Jestem studentką ostatniego roku psychologii klinicznej. Od zawsze interesowała mnie psychologia, która chciałbym się w przyszłości zajmować. Na co dzień mam  pozytywne nastawieniem do świata i ludzi. Uważam, ze nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 interesuję się mindfulness, rękodziełem i jogą.

Anita Wleklińska

Anita Wleklińska

INSTRUKTOR ZAJĘĆ UMUZYKALNIAJĄCYCH WG. GORDONA

Ekspert w zakresie umuzykalniania dzieci. Prywatnie wokalistka i organizatorka licznych audycji i koncertów dla dzieci.

Pierwsza rejestracja. Jak zapisać dziecko do grupy?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ